‘’Hayatınıza açılan pencere’’

KURUMSAL

HAKKIMIZDA

1990 yılında yurt dışından ithal ettiği makine ve profiller ile sektöre dev adımlarla atılan Alpen Plastik, hızla gelişen teknolojiye paralel bir gelişme çizerek, AR-GE ve innovasyonel çalışmaları ile sektörün nabzını tutar hale gelmiştir.

2000‘li yıllara profesyonel iş ekipmanları ve güçlü kadrosu ile geçiş yapmıştır. Alpen Plastik yenilenen sektör teknolojisini de yanına alıp 1500 m2 kapalı alana sahip fabrika binasını kurmuştur.

2015 yılında 25. Yılına giren Alpen Plastik, 25 yıllık tecrübesini kendine özgü kalite ve profesyonellik ilkeleri ile oluşturmaktadır. Bu tecrübeyi müşterilerine kaliteli ve profesyonel hizmet vererek devam etmektedir

VİZYON

PVC sektöründe 1990'lardan bu yana kapı ve pencere doğrama ürünleri yoğunlukta olmak üzere faaliyet gösteren Alpen Plastik 25 yıldır kaliteyi müşteriyle buluşturmaktadır. Kalitenin ve her koşulda müşteri memnuniyeti ilkesiyle yer alan kalite standartları çerçevesinde ürün ve hizmet sunmaktadır.

Yeniliğin ve teknolojinin yakın takipçisi olarak sektöründe innovasyon lideri konumuna gelen grubumuz, Oluşturduğumuz kalite ve hizmet birikimini, ülkemiz kaynaklarını etkin bir şekilde kullanarak gelişimine devam edecektir.

MİSYON

Sahip olduğumuz yüksek kalite ve tecrübe çizgisini teknolojik alt yapı ve AR-GE gücü ile bütünleştirerek inavasyonel gelişimimizi arttırmak.

Tüm Hakları Saklıdır © 2015 Konya Reklam Ajansı Medyavuz Reklam ve Danışmalık Hizmetleri